Jegyvásárlás

Keresés: Opus Jazz

Az idei Babos visszhang koncerten, születésének 77. évfordulóján Babos Gyula nagygitárja Gyárfás István kezében szólal meg az Opus színpadán. A Babos visszhang sorozat koncertjein minden évben más és más művész játszik a hangszeren, hogy így állítsunk méltó emléket Babos Gyula zenei munkásságának.

A Double Weisz Quartet zenéje a gyerekkori összekapaszkodásból eredő ösztönös bizalomra épül. A formációt Weisz János víziója hívta életre, míg a zenei folyamatokat Weisz Gábor tartja kézben és tereli a megvalósítás felé. Ebben a közegben Sárdi Ádám hajszálpontos basszusmenetei és Szegő Dávid sűrű, dinamikus dobolása jelentik azt a stabilitást, amelyre a két testvér szabadon építkezhet.

Közreműködik: Heidrich Roland – gitár Pengő Csaba – nagybőgő Sárvári Kovács Zsolt – dob

Közreműködik: Lorenz Widauer – trombita, szintetizátor Felix Elias Gutschi – fúvós hangszerek Ferdinand Rauchmann – szintetizátor Maximilian Rehrl – basszusgitár, szintetizátor Paul Widauer – dob

Közreműködik: Maksymilian Wilk – szaxofon Dawid Kamiński – zongora Jan Mieleszko-Myszka – nagybőgő Michał Korsak – dob

Közreműködik: Nagy János Yancha – billentyűs hangszerek Frankie Lato – hegedű Joubert Flóra – dob

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!