Jegyvásárlás

Program


A13 Színház - Hogy kell bánni a nőkkel?
3

A13 Színház - Hogy kell bánni a nőkkel?

Hogy kell bánni a nőkkel?

Kávéházi kabarészínház a Főnix Színház előadásában.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. február 21. péntek, 19:00

Tisztelt Hölgyeim! Hányszor merült már fel Önökben ez a kérdés? Gyengéden, szeretettel, vagy vádlón, könnyek közt? És Önökben, Mélyen Tisztelt Uraim? Büszkén vagy kétségbeesetten? Karinthy Frigyes, a női lélek nagy ismerője, hosszas előtanulmányokat folytatott e témában. S végső következtetése - férfi és nő soha nem érthetik meg egymást, hiszen mindkettő mást akar: a férfi a nőt, a nő a férfit - sommás ítéletet mond. Nevetéstől gondolatig jutva kínál kitűnő szórakozást ez a másfél órás kabaré-előadás, melyre szeretettel várunk mindenkit, aki megkérdezte már magától: Hogy kell bánni a nőkkel?

Szereplők: Boldizsár Tünde, Hartai Laura, Bicskei Kiss László, Farkas Zoltán, Pásztor Zsolt, Zsitva József, rendezte Bicskei Kiss László

Ajánlatunk


Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.

Steigervald Krisztián generációkutató mindenki számára érthetően mutatja be a generációk közti különbségeket, letisztítva az igaztalan sztereotípiákat és rávilágítva a valódi értékekre. Legújabb könyvével, „A Szülői generációk harca – Hogyan értsük meg magunkat?” érkezik a Városmajorba.

Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.

Ajánló


A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat…

A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!