Árulás
Harold Pinter: Árulás
Az RS9 Színház és a Formiusz Színházi Egyesület előadása.
több
Harold Pinter: Árulás
Az RS9 Színház és a Formiusz Színházi Egyesület előadása.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. május 26. szombat, 19:00
Az előadás egy szerelmi háromszög történetét meséli el, érdekes, filmszerű szerkezetben. A több szálon futó események, melyek a barátság és a szerelem kérdéseivel foglalkoznak, kibogozhatatlan és szétválaszthatatlan egésszé állnak össze. A darab olyan élethelyzeteket mutat fel, melyekkel naponta szembesülünk, de a finoman abszurd ábrázolás nemegyszer nevetésre sarkall.
Harold Pinter Árulás c. műve Robert - a férj, Emma - a felesége és Jerry - a legjobb barát története. Jerry és Emma egymásba habarodnak és törvénytelen kapcsolatukat hét évig sikeresen titkolják a férj és a világ előtt… Vagy mégsem…? Egy nap minden kiderül…! Vagy mégsem…? Miféle láthatatlan szálak tartják össze az emberi kapcsolatokat éveken, évtizedeken keresztül? Mit ér a barátság és mennyit a szerelem?
A Dés. Évtizedek óta fogalom a magyar zenei életben. Musicalek, filmzenék, nagy slágerek és jazzlemezek sora fűződik a nevéhez. Csak néhány a legismertebb dalai közül: Nagy utazás, Vigyázz rám, Olyan szépek voltunk, Legyen úgy, Mi vagyunk a grund. A meghívott vendégek és a kiváló zenekar közreműködésével felcsendülő népszerű dalok mellett újabb szerzeményeket is hallhatunk. Egy est, amelyen a zene egyszerre lesz ünnep, találkozás és felejthetetlen élmény.
A friss hangvételű operettben lesz vágyakozás, humor, könnyek és szerelem – és természetesen felcsendülnek a közönségkedvenc slágerek:
Dumaszínház est
2026. július 31. péntek 20:00 (esőnap: augusztus 2.) 2026. augusztus 1., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 3.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!