Jegyvásárlás

Program


beck@grecsó:szeretet vessző béke

beck@grecsó:szeretet vessző béke

A beck@grecsó duó új előadása egy ironikus és felemelő lelki leltár.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. április 12. szombat, 18:00

beck@grecsó: szeretet vessző béke
terek, remények, lillák – hat képben

A beck@grecsó duó új előadása egy ironikus és felemelő lelki leltár. Két alkotó ember számvetése múlttal, örökséggel, úton levéssel és megérkezéssel. Városok, terek, garázsok, a végtelenben sem találkozó vasúti sínek. Beck Zoltán és Grecsó Krisztián kíméletlenül magukba néztek, megvannak-e még a régi remények, hitek. Mit jelent találkozni a bennük élő kamasszal, meg persze mit adnak tovább, miben élnek most. Ország, város, fiú, lány.

Közösen írt prózák, dalok, versek – hat képben. Az új előadás szellemi, vagyis inkább lelki folytatása az előzőnek, de egyvalamit konkrétan továbbvisz: ez is folyamatosan változik, alakul majd, amíg el nem jut egy alkotói végpontig.

Ajánlatunk


zenés átirat két részben

A Mágnás Miska a magyar operettirodalom egyik legsikeresebb műve, mely újra és újra repertoárra kerül zenés és prózai színházakban egyaránt. Ez egyrészt szatirikus, mulatságos történetének köszönhető, másrészt Szirmai Albert és Gábor Andor olyan pompás, örökzöld számainak, mint például A nő szívét ki ismeri, az Úgy szeretnék boldog lenni vagy a Cintányéros cudar világ.

Ajánló


3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku

Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!