Bolondok Hajója - Mogács Dániel, Mucsi Zoltán, Stefanovics Angéla improvizációs estje - TV-felvétel
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. július 4. péntek, 15:30
Az alábbi tájékoztatóban összegyűjtöttük a tudnivalókat:
Az előadás hossza kb. 2 óra 1 szünettel.
Mogács Dániel improvizációs estje.
Mogács Dániel elindította a Bolondok hajóját a közönség tengerén és felkérte őrült kollégáit, hogy evezzenek ki vele a veszélyes vizekre, ahol a közönség az úr.
A két bolond megannyi karakter bőrébe bújva a nézők irányításával, kitalált történetekkel, rögtönzött helyzetekkel, szívvel és lélekkel szórakoztatnak. Alámerülnek a nagyérdemű által gerjesztett kiszámíthatatlan habokba, és nincs náluk mentőöv.
Stand-up, improvizáció, zene — minden előadás más és más, csakúgy, mint a tenger.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.
(esőnap: augusztus 21.) Műsoridő: 140 perc (1 szünettel)
Ismét koncertre invitálja Zorán a közönségét a Tokaj Fesztiválkatlanba 2026. július 12-én.
A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt egy órával.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!