Dunaföldvári Vár - Hőspróba
Alsó tagozatosok számára ajánlott.
Alsó tagozatosok számára ajánlott.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Előzetes időpont egyeztetés szükséges: +36 75 541 000 vagy muvhaz@dunafoldvar.hu
Képzeletben visszalépünk az időben, hogy eljátsszuk Kiskelemen Béni, Ostoros Gyurka, Nádas Jeremiás és barátaik kalandos történetét.
Hőspróbánk során egy régi földvári históriát keltünk életre. A történet hősei vitézségből bátorságból, összetartásból, leleményességből, máig tartó példát mutatnak, számotokra. Képzeletben visszalépünk az időben, hogy eljátsszuk Kiskelemen Béni, Ostoros Gyurka, Nádas Jeremiás és barátaik kalandos történetét. Ha a hősökhöz méltóan kiálljátok a próbát ti is osztozhattok elődeitek dicsőségében.
Az orgona, ez az egyszerre akusztikus és gépi jellegű instrumentum a hangzásával, de akár már a puszta látványával is képes felkelteni bennünk a tágasság, a hatalmas távolságokat átfogó kiterjedés képzetét. Ezen a koncerten azonban az orgonához társuló szaxofon és élő elektronika révén, a klasszikus és kortárs zene, valamint a jazz elemeit felhasználó, beskatulyázhatatlan improvizatív játéknak köszönhetően még a megszokottnál is lenyűgözőbbé válik ez a széles horizont.
Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele van szerelemmel, humorral, szerelemmel, komédiába illő tévedésekkel, szerelemmel, utazással, szerelemmel, egy cseppnyi ármánnyal, szerelemmel, atyai aggodalmakkal, szerelemmel, féltékenységgel, szerelemmel, rengeteg dallal, tánccal, ja, és szerelemmel is!
Frank Wildhorn és Jack Murphy világhírű musicalje Rudolf koronaherceg tragikus sorsú történetét dolgozza fel. Rudolf, I. Ferenc József császár és király egyetlen fiaként a legfinomabb európai neveltetésben részesült és bárki azt hihette, hogy a herceg már születése pillanatában boldogságra lett ítélve. Mégis, a harmincéves trónörököst és szeretőjét a mayerlingi vadászkastélyban holtan találták. A jelek önkezűségre utalnak.
2026. július 31. péntek 20:00 (esőnap: augusztus 2.) 2026. augusztus 1., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 3.)
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!