E. T., a földönkívüli film-zene-koncert
film-zene-koncert
12+
(esőnap: május 25. vasárnap 17:00)
film-zene-koncert
12+
(esőnap: május 25. vasárnap 17:00)
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. május 24. szombat, 17:00
Kedves Jegyvásárló!
Az E. T., a földönkívüli film-zene-koncert kezdési időpontja 17 órára változott.
Az időjáráselőrejelzés szerint szombaton késő este 9 Celsius-fok várható.
Mérlegelve a helyzetet, döntött színházunk a korábbi, 17 órás kezdési időpont mellett, a kedvezőbb hőmérsékleti viszonyok miatt.
Színházunk a döntéssel elsősorban a gyerekes családoknak szeretne kedvezni.
A film műsorideje 2 óra 20 perc (1 szünettel), a vége kb. 19 óra 30 percre várható!
Szíves megértésüket reméljük és köszönjük!
E. T., a földönkívüli
film-zene-koncert
Műsoridő: 140 perc (1 szünettel)
Közreműködik: Danubia Zenekar
Vezényel: Ernst van Tiel
Készülj egy igazán különleges – mondhatni földöntúli élményre! Steven Spielberg szívmelengető mesterműve, az E.T. – A földönkívüli, a filmtörténet egyik legfényesebb csillaga, most egy varázslatos szabadtéri esemény keretén belül kerül bemutatásra. A film 10 éves főszereplője, Elliot és a magányos kis földönkívüli közös kalandja generációkon át bűvölte el a mozinézőket, de most új dimenzióba elevenedik meg a Margitszigeti Szabadtéri Színház színpadán: John Williams Oscar-díjas filmzenéjét egy teljes szimfonikus zenekar játssza élőben, tökéletes összhangban a vásznon futó jelenetekkel.
„A kezdetektől fogva Johnnyval nőttem fel. Amit értem tett, azt fel sem tudom fogni.” – mondta Spielberg a legendás zeneszerzőről John Williamsről. Az elmúlt 50 évben az alkotópáros olyan világsikerű filmeket készített együtt, mint a Cápa, a Jurassic Park, vagy az E.T.
John Williams ezért az alkotásáért Oscar díjat kapott, és nem véletlen. A csodálatos, szárnyaló zenéje új dimenziókat nyit meg a hallgató szívében. Felszabadítja, lelkesedéssel tölti el. Az E.T repülés zenéje önmagában is elragadó zenei alkotás, a filmzene irodalom egyik legkedveltebb, legfontosabb, emblematikus műve.
Éld át újra az izgalmakat, a rejtélyt és a barátság megható pillanatait egy hatalmas kivetítőn, a csillagos ég alatt! Ne hagyd ki Steven Spielberg legendás filmjét, az E.T. – A földönkívüli-t, úgy, ahogy eddig még nem láttad: ezúttal a varázslatos kalandot John Williams Oscar-díjas zenéje élőben kíséri egy szimfonikus zenekar előadásában! A film hatalmas HD vásznon, szabadtéren elevenedik meg, felejthetetlen élményt nyújtva az egész családnak.
A filmet magyar nyelven, eredeti magyar szinkronnal vetítjük.
A filmvetítés 12 éven aluliak számára nem ajánlott!
-vásári bábrevü- korhatáros magyar népmesék 18+ 90 perc szünet nélkül Bemutató: 2025. május 10. Bábtechnika: kesztyűsbáb, árnyjáték, maszk
Egy olasz tengerparti kastélyban minden adott a tökéletes nyaraláshoz – amíg egy véletlenül kihallgatott szenvedélyes éjszakai jelenet mindent fel nem borít. Amikor a fiatal zeneszerző, Ádám Albert azt hiszi, hogy menyasszonya hűtlen, két barátja, Turay és Gál, a két ünnepelt színházi szerz, azonnal cselekedni kezd: ha a valóság összetöri a szívét, akkor új valóságot kell írni. Egyetlen nap alatt megszületik egy különös terv: egy darab, amelynek célja, hogy megmentse a szerelmet. Molnár Ferenc legendás vígjátéka most zenés formában, vadonatúj dalokkal érkezik a Thália Színház Nagyszínpadára – ahol a színház maga válik a legnagyobb trükké.
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
350 táncossal
A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test,…
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!