Jegyvásárlás

Program


ELVIS, OLTÁR, MIAMI

ELVIS, OLTÁR, MIAMI

Bánfalvy Stúdió
Miles Tredinnick: Elvis, oltár, Miami, avagy fél millió dollár gazdát keres
vígjáték

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2017. április 9. vasárnap, 15:00

A FORDULATOS, PERGŐ KOMÉDIA EGY BŐRÖNDCSERÉVEL INDUL, AMIKOR IS AZ ELVIS-RAJONGÓ TOM ÉS FELESÉGE, ALICE MIAMIBA KÉSZÜL A VÁRVA VÁRT ELVIS-ESTRE.

 

A nagy köd miatt törlik a járatukat, ezért csalódottan hazatérnek, majd otthon veszik észre, hogy véletlenül más bőröndjét hozták el a repülőtérről, és a "szerencsés" csere folytán fél millió dollár kerül a birtokukba.

További bonyodalmakat okoz Tom szemtelenül jóképű testvére, Barney érkezése. Tervei szerint aznap este szeretné meghódítani legújabb trófeáját, Murielt, akit Tom lakásába hívott légyottra. Barney reményei szertefoszlanak, amikor Tomékat otthon találja. Alice nagynénje is váratlanul betoppan 20 ezer dollárral a táskájában, amit nászajándékba szán Alice-nek és Tomnak. A kalamajka nem ér véget, "csatlakozik a társasághoz" Frankie, a bandita, aki az elcserélt táska tulajdonosának dolgozik, és akit Tom és Alice rendőrnek gondol. Hendy felügyelő megjelenésével megoldódni látszik a helyzet.

Ajánlatunk


Az özvegy Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával éli a húszas évek Londonjának felső tízezer-beli életét. A kényelmüket szolgáló szakácsnő, az inas, a komornyik, a szobalány legalább olyan színes egyéniség, mint a ház urai.

Van egy éjszaka, amikor a valóság csendben átadja helyét a képzeletnek. Amikor a karácsonyfa alatt megbújó játékok életre kelnek, az idő megáll, és minden ismerős tárgy új jelentést kap. A Győri Balett új Diótörő-előadása ebbe a különös, titkokkal teli világba hívja a nézőt.

A Fővárosi Nagycirkusz és a Kazanyi Állami Cirkusz közös produkciója, a MIRÁZS, a magyar és közép-ázsiai őstörténet legendás világába repíti a nézőt.

Ajánló


Ismét koncertre invitálja Zorán a közönségét a Tokaj Fesztiválkatlanba 2026. július 12-én.

A Nemzetébresztő – a legnagyobb magyar egy szenvedélyes, megrendítő és mai történet arról az emberről, aki nemcsak a hazáját akarta…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!