Jegyvásárlás

Program


Fülke

Fülke

Stu Shepard filmproducernek, brókernek, vagyonos üzletembernek és úgy általában a világ császárának adja ki magát. Valójában egy kétségekkel és elfojtásokkal teli, törtető "kishal", aki a "nagyhalak" méregdrága karórái és öltönyei mögé bújva folyamatosan hazudozik, ráadásul rendszeresen csalja odaadó hitvesét, Kelly-t egy feltörekvő színésznővel, Pamelával.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. október 1. csütörtök, 19:00

Egy napon belép a romos, baljóslatú telefonfülkébe, ahonnan a titkos légyottokra vonatkozó hívásait szokta intézni. A telefon megcsörren, Stu reflexből felveszi - a vonal másik végén pedig egy mesterlövész szólal meg, aki célkeresztbe vette a dollárhalmok hamis istenét, és nem hajlandó elengedni, amíg be nem vallja bűneit. Mindenkinek, de főként önmagának.

Egyfelvonásos pszichológiai thriller Larry Cohen forgatókönyve és Joel Schumacher filmje nyomán.

Szereplők:
Stu Shepard................. Krausz Gábor
Kelly / Pamela.............. Kuna Kata
A Hívó.......................... Egressy G. Tamás

Látványtervező: Korbeák Norbert
Rendezőasszisztens: Ternai Krisztina
Eredeti szövegkönyv: Larry Cohen
Író és rendező: Egressy G. Tamás

A Spirita Társulat produkciója
Játékidő: kb. 65 perc, szünet nélkül

Ajánlatunk


A sikerszéria záróepizódjában a nagy klasszikus filmzenék esnek áldozatul Janklovics Péter humor-pörölyének, amellyel szétcsap a Volt egyszer egy vadnyugat, a Harry Potter vagy épp A profi dallamai közt.

Radnóti Miklós és Gyarmati Fanni belső világa elevenedik meg Vecsei H. Miklós és a zenészekből, képzőművészekből álló QJÚB nevű társulás koncertszínházi előadásában. A produkcióval Radnóti Miklós halálának 80. évfordulójára emlékezünk.

Manga – Hokuszai – Manga Kortárs japán mangák szemszögéből a Hokuszai Manga 2026. ápr. 24. - 2026. aug. 16 A kiállítás a kortárs japán mangák (képregények) perspektívájából közelít Kacusika Hokuszai (1760–1849) ukijo-e mester Hokuszai Manga című, több ezer rajzból álló, rendkívüli hatású rajzgyűjteményéhez. A tárlat nem azt kívánja igazolni, hogy Hokuszai a mai értelemben vett manga „feltalálója” lett volna, hanem azt vizsgálja, miként alakult és változott a „manga” fogalma, használata és jelentése az elmúlt kétszáz év során.

Ajánló


Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen…

A 2013-as Britain's Got Talent győztes csapata, az Attraction Balatonfüredre érkezik, hogy különleges előadásával lenyűgözze a közönséget.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!