Jegyvásárlás

Program


Hét boszorka

Hét boszorka

Hét magyar díva, hét nagy egyéniség egy este, egy színpadon a Hét boszorka című zenés estben! A „hét boszorka”: Ágoston Katalin, Básti Juli, Botos Éva, Falusi Mariann, Horgas Eszter, Tompos Kátya, Pokorny Lia, Polyák Lilla, akik bebarangolják azt a furcsa, megfoghatatlan, szenvedélyes világot, amit időnként szerelemnek hívnak, néha csak vágynak, de bárhogyan is nevezzük: az életünk elképzelhetetlen nélküle.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2014. július 24. csütörtök, 20:30

A nyolcból mindig heten vannak jelen:

Ágoston Katalin
Básti Juli
Botos Éva
Falusi Mariann
Horgas Eszter
Pokorny Lia
Polyák Lilla
Tompos Kátya

Közreműködnek a Bozsik Yvette Társulat táncosai.

Ajánlatunk


A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.

2026. július 9. 20.30 Gödöllői Királyi Kastély, Kastélypark SISI NYÁRI SZÍNHÁZ

Ajánló


MUSICAL GÁLAKONCERT A BÉCSI FÉNYEKBEN Janza Kata, Mészáros Árpád Zsolt és Szomor György zenekaros musical gálakoncertje.

Közreműködik: Dézsi Darinka és Tar Dániel, a Móricz Zsigmond Színház színművészei és a Modul együttes Műsorvezető: Dézsi Darinka

Rúzsa Magdi 2026. augusztus 29-én ismét a Tokaj Fesztiválkatlan színpadán!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!