Jegyvásárlás

Program


Kirakatvilág: Lakatos László önálló estje

Kirakatvilág: Lakatos László önálló estje

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. április 1. szombat, 19:00

Csaosztok sziasztok!

"Az vagy,amit posztolsz!" Nem...Nagyon nem!

Amióta van social media, mindenki kapott egy hatalmas kirakatot az életéhez. Ami jó, és nagy felelősség is egyben! (ezt a Pókemberből vettem - Csóró Ben bácsi)
A kirakat definiciója így kezdődik: A kirakat az üzlet legfontosabb és legolcsóbb reklám eszköze.

Mit tesznek a nők vagy a férfiak a saját kirakatukba? Mit teszek vagy mit nem teszek ÉN a kirakatomba? 

Elmondom a Kirakatvilág című első önálló estemen. Várlak titeket nagy szeretettel! Csókollak!


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Ajánlatunk


Egy leendő házaspár úgy dönt, hogy „eljátssza” az előttük álló házasságot. Hamarosan elmosódik a határ a valóság és a képzelet között. A két ember, akik mindenben egymás ellentétei, az intézményes házasság életképességét vizsgálja a férfi–női kapcsolatok archetípus helyzetein keresztül: szerelem és szabadság, elköteleződés és menekülés, vágy és félelem, humor és fájdalom. A múlt felidézésével, félelmeikkel és vágyaikkal való szembenézéssel és mindazzal, amit ki se mernek mondani. Vajon a szerelem elegendő lesz-e ahhoz, hogy elsimítsa a jellembeli, kulturális és nemzeti különbségeket, valamint a környezet nyomását? Az előadás horvát–magyar koprodukció, melyben mindkét országból szerepelnek színészek.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!