L'art pour L'art trió: Csirkebefőtt
Dolák-Saly Róbert, Pethő Zsolt és Szászi Móni poéntorlódásos műsora
Nézzék emberek és gyerekek!
more
Dolák-Saly Róbert, Pethő Zsolt és Szászi Móni poéntorlódásos műsora
Nézzék emberek és gyerekek!
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Saturday, July 23 2022 8:00PM
Az előadás különleges, hiszen fentnevezettek helyett alteregóik népesítik be a színpadot:
Megjelenik a legendásan „zsenilis” öreg, Besenyő Anti bácsi, aki a közönség hölgy tagjait próbálja jobb belátásra bírni!
Színpadra lép a rózsaszín frizurás, pöttyös ruhás, de makulátlan lelkű Besenyőné Bényei Margit, akit kislánya, a nagyfogú Zigóta tart rettegésben megválaszolhatatlan kérdéseivel!
Könyörtelenül támad Naftalin Ernő ötletológus, aki jó szokása szerint piszkálja a közönséget, aztán a harsány Leopold, aki sajátosan értelmezett diafilm-vetítéseit közvetíti élőben és halóban. Az est hívatlan vendége Pandacsöki Boborján is, aki minden lehetőséget megragad, hogy felrúgja az eredeti műsortervet.
Előtérbe tolakszik még Kíváncsi Hajnalka és vendége, Olyanember Béééla, a finn Alka és Pakka bábduó, Miszticsello, a nem tehetséges illúzionista, és még sokan, akik mások.
Ne feledkezzünk el a szerző-előadók fantasztikus dalszerzeményeiről sem, amiket hallgatva mindenkinek elhomályosodik a szeme, ha a reflektorba néz.
Szórakozzanak viccesen!
Dumaszínház est
The Legend and the Virtuosos of the Future Symphonic concert
Johann Sebastian Bach – Felix Mendelssohn-Bartholdy ST MATTHEW PASSION Oratorio in two parts, in German, with Hungarian, English, and German subtitles
Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús.…
Carl Orff CARMINA BURANA Scenic cantata in the original languages, with Hungarian, English, and same-language subtitles
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.