Jegyvásárlás

Program


Legénybúcsú
10

Legénybúcsú

Szente Vajk Legénybúcsúját 2022. februárjában tartják Kaposváron. A népszerű színművész, színpadi szerző és rendező egyik legnagyobb, a kritikusok által is bőven dicsért színházi sikerét hozza el Kaposvárra. Az előadás különlegessége, hogy Szente Vajk és Nagy Sándor színpadi kettőse régi barátságukon alapul, talán nem mentesen a közösen megélt abszurd szituációk hatásai alól.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 30. vasárnap, 19:00

Szente Vajk: Legénybúcsú
vígjáték
Bemutató: 2022. február 26.

Az előadás különlegessége, hogy Szente Vajk és Nagy Sándor színpadi kettőse régi barátságukon alapul, talán nem mentesen a közösen megélt abszurd szituációk hatásai alól. Adott egy fiatal szerelmes férfi, aki esküvője előtt egy szállodai szobában átéli mindazt, amire valljuk be, egy vőlegény sem vágyik. Kihez fordulhatna segítségért, ha nem egy hű baráthoz? Kérdés, hogy az őszinte férfiúi támogatás mennyiben hasznosul, a közönség számára kétségkívül nevettető szituációk megoldásában.

A Móricz Zsigmond Színház, a Pécsi Nemzeti Színház és a Csiky Gergely Színház koprodukciója.

Szereposztás
SIMON, a vőlegény........................................ Kis Domonkos Márk mv.
ALEX, a barátja.............................................. Sarkadi Kiss János
CANDY, a tündöklő fiatal sztár....................... Ténai Petra mv.
ATYA, aki mindjárt bíboros lesz..................... Kisari Zalán
Mr. WATT, egy úriember................................. Nyári Oszkár
DAISY, a callgirl............................................. Tary Patrícia mv.
BOB, a testőr................................................. Kalmár Tamás
RENDŐRNŐ, aki egy rendőrnő..................... Török Saca
MONA, a menyasszony................................. Csapó Judit
LONDINER.................................................... Stefánszky István
OLAF, kisfiú.................................................... Bukovics Hunor

Alkotók
Díszlet- és jelmeztervező: Kovács Yvett Alida
Dramaturg: Lőkös Ildikó
Világítástervező: Memlaur Imre
Szcenikai vezető: Szalai József
Ügyelő: dr. Szűcs László
Súgó: Kirsch Vera
Segédrendező: Kocsmáros Vivien

RENDEZŐ: NAGY SÁNDOR

Ajánlatunk


Wagner Parsifal – zenés ünnepi játék három felvonásban (német nyelvű előadás, magyar szövegvetítéssel)

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)

Ajánló


Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!

Az Apostol együttes több mint öt évtizede áll a magyar zenei élet legmeghatározóbb előadói között. Dalai – mint a “Nem…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!