Jegyvásárlás

Program


Leszállás Párizsban

Leszállás Párizsban

bohózat

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. június 28. szombat, 20:30

Marc Camoletti: Boeing, Boeing - Leszállás Párizsban
bohózat
a Sensum Arts Színház előadása
Rendező: Korcsmáros György Jászai-díjas művész 

Bernard, a fiatal francia sztárépítész, vérbeli playboy, menő lakásából Párizs csodálatos panorámájában gyönyörködhet, meg persze meseszép menyasszonyában, akit mámorosan szeret, de mámorosan szereti másik menyasszonyát is. És a harmadikat is. Mert egy modern férfinak ugye három menyasszony az ideális, csak mind légiutas-kísérők legyenek, s menetrend szerint elkerüljék egymást. Bertha, a házvezetőnő nemzetközi konyhát visz, a menü szinte óráról órára változik. Ráadásul betoppan Bernard gyerekkori barátja, Robert is. Bernard boldog életét azonban váratlanul felborítják a Párizs feletti kedvezőtlen légköri viszonyok. 

Szereposztás
Bernard........................ Bozsó Péter 
Robert.......................... Baronits Gábor
Bertha.......................... Fodor Zsóka 
Judith........................... Köllő Babett 
Janet............................ Deutsch Anita 
Jaqueline..................... Mádi Piroska

Ajánlatunk


Eros Ramazzotti újra Budapesten! Az olasz popzene világsztárja 2026. április 19-én az MVM Dome színpadán ad felejthetetlen koncertet. A Cose Della Vita és Più Bella Cosa előadója most is ikonikus slágerekkel érkezik hozzánk.

A BÁRZONGORISTÁK TITOKZATOS VILÁGA Bősze Ádám, Gubik Petra és Oláh Zoltán estje

Arisztokratikus környezetben, Barnier szappangyáros villájában játszódik a humoros történet, félreértésekkel, szerelmi háromszögekkel, eltitkolt gyermekekkel, táskák elcserélésével fűszerezve.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!