Jegyvásárlás

Program


MELLER-HADNAGY
2

MELLER-HADNAGY

Meller-hadnagy

Notóriusok VII. a Sufniban.


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2011. április 5. kedd, 20:00

A Sufniban folytatódik a 2007/2008-as évadban indított Notóriusok című sorozat; előadásunk az 1898-ban született, mára elfeledett írónőről, Meller Rózsiról szól. 1932-ben az Írja hadnagy című darabjának előadását „Budapest legnagyobb művészi eseménye”-ként reklámozta a Belvárosi Színház szórólapja, amelyet akkor több mint százszor játszottak, később viszont egyetlen színház sem tűzte műsorára.

Ajánlatunk


Karl Marx filozófiai munkája, A tőke tragikus félreértések tömegének alapja. Felismerései egy testet és lelket megnyomorító ideológiát hívtak életre. Miért nem tudunk szabadulni ettől a vallásellenességgel átszőtt gondolkodásmódtól? Bohózati elemekkel átszőtt haláltánc születik a Nemzetiben.

A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

Ajánló


Eleinte minden világos, ki kinek a kicsodája, ám közbeszól a kémia, meg egy tudálékos szexuálpszichológus..

Haydn: c-moll szonáta, Hob XVI/20 Liszt: Válogatás a késői műveiből Schumann: Kreisleriana, op. 16

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!