Jegyvásárlás

Program


Olej Tamás három lánya - Tót atyafiak

Olej Tamás három lánya - Tót atyafiak

A Cervinus Teátrum színpadán egy megrázó és érzelmekkel teli történet kel életre Pozsgai Zsolt (Balázs Béla-díjas magyar drámaíró, színházi és filmrendező, forgatókönyvíró, Érdemes Művész díjas) rendezésében.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. március 7. péntek, 19:00

Az Olej Tamás három lánya, amely Mikszáth Kálmán Tót atyafiak című művének ihletésére készült, március 7-én mutatkozik be a közönség előtt a Kamarateremben. A színészek és az alkotók már az első olvasópróbán belemerültek a darab világába, amely a paraszti élet kemény valóságát és a sorsfordító döntéseket tárja elénk.

Egy történet három sorsról

A mű három nővér sorsán keresztül mutatja be a szerelem, a vágy és a társadalmi kötöttségek drámai összefonódását:
- Az első lány szerelme Amerikába vándorol a jobb sors reményében. Vajon visszatér?
- A második lányra egy herceg vet szemet, de feleségül nem veheti. Mi lesz hát a sorsuk?
- A harmadik lány szerelemre lel a hegyi rabló oldalán. Rájuk milyen jövő vár?
Az apa, Olej Tamás minden tettének súlya és következményei vannak…

Szereplők
Szemán Béla
Szoták Andrea
Sinkó Réka
Enyingi Zsófia
Harcsa Boglárka
Szabó Sipos Barnabás
Nagy Róbert
Szász Borisz

A közönség egy mélyen emberi, drámai és lenyűgöző előadásra számíthat, amely a múlt értékeit és emberi sorsokat tár fel.

Várunk mindenkit szeretettel egy felejthetetlen színházi élményre!

Ajánlatunk


Az angol kormánypárt egyik képviselője az ellenzék egyik bombázójával csalja a feleségét, és valószínűleg nem is lenne ebből probléma, ha a hotelszoba ablakában nem találnának meg a randevú éjszakáján egy oda nem illő, férfi hullát… A képviselő a mindig ideges, de nagyon hatékony személyi asszisztensével próbálja megoldatni a helyzetet, de egy hulla mégiscsak egy hulla: a dolog elsimítása legalábbis időveszteséggel és további bonyodalmakkal jár – feltűnik a szerető férje, a képviselő felesége – és a hotel igazgatója sem segít túl sokat, ráadásul egy adott ponton még a hulla is táncra perdül...

Az Orfeum mágusa A Budapesti Operettszínház 100. jubileumi évének díszelőadása − ez a vadonatúj nagyoperett − mágikus időutazásra hívja a becses publikumot.

A Kassai Nemzeti Színház és a Budapesti Nemzeti Színház egyedülálló együttműködési projektje egy új megközelítést mutat be és lehetőséget teremt arra, hogy újra felvessük a kötelesség és érzelem, az engedelmesség és szabadság közötti jelenkori ellentmondások kérdését.

Ajánló


A Michael Flatley által létrehozott Lord of the Dance 30 éves jubileumát ünnepli 2026-ban!

„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!