Peter Shaffer - Ki fut a nő után
Avagy Ki után Fut a Nő? Édes hármas-páros játék 2 félidőben
Avagy Ki után Fut a Nő? Édes hármas-páros játék 2 félidőben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2018. május 18. péntek, 19:00
Találkozások jönnek mennek különböző formában. Jelentéktelenek és megrendítők. Langyosak és forróak. Bennük az élet nagyobb vagy éppen apróbb kérdései tűnnek elő:
Mi a vonzóbb a nő számára, a szerénység vagy a magabiztosság?
Kit választunk és miért választjuk?
Mi választunk vagy minket választanak?
Vajon jól választunk vagy megbánjuk?
Keressük együtt és megkapjuk a választ!
Talán…
Szereplők
Nagy Enikő: Doreen/Belinda
Szabó Győző: Ted/Charles
Széles Tamás: Bob/Julian
Rendező: Jantyik Csaba
Díszlet/jelmez: Árva Nóra
Hang/fény: Kiss Tibor
Asszisztens: Kozma Krisztina
Az előadás időtartama 2x50 perc
2026. július 3., péntek 20:00 (esőnap: július 5.) 2026. július 4., szombat 20:00 (esőnap: július 6.) A Margitszigeti Színház és a Győri Nemzeti Színház közös szabadtéri bemutatója.
A bor filozófiája nemcsak a bor és az élet lényegét ötvözi, hanem egy elmélyült utazásra hív, amely segít megtalálni a mindennapok rohanásában elfeledett lelki ínyencségeket.
Néptánc
Az Apostol együttes több mint öt évtizede áll a magyar zenei élet legmeghatározóbb előadói között. Dalai – mint a “Nem…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!