Jegyvásárlás

Program


Petőfi a hídon

Petőfi a hídon

Banner Zoltán előadóestje

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. július 7. csütörtök, 19:00

Petőfi a hídon

Banner Zoltán Petőfi a hídon című előadóestjét a költő születésének 150. évfordulója alkalmából állította össze, s 50 évvel ezelőtt hangzott el először a kolozsvári rádió és televízió hangversenytermében. Aztán még csaknem 200 alkalommal Romániában, Magyarországon, Németországban, Svédországban, Ausztriában.

Ismeretes, hogy Petőfi Sándort a Segesvár-közeli fejéregyházi hídon látták utoljára, fehér ingben és fekete nadrágban. Banner Zoltán ezt a pillanatot kívánta rekonstruálni: amikor a kozák dzsidások közeledtekor a költő képzeletében még egyszer lepereg életének filmje. Ennek a képzeletbeli filmnek a hangzó anyagát halljuk, a versek mellett Petőfi prózai írásaiból is válogatva.

A 90 éves művész előadása színház- és előadóművészettörténeti pillanat.

Ajánlatunk


A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)

Ajánló


Az Oltári srácok az Arénában 2026 június 27-én nagyszabású koncert musical térnek vissza a fiúk

Műsor: Händel: g-moll concerto grosso, HWV 324 Borogyin: Közép-Ázsia pusztáin Liszt: Prométheusz Vivaldi: Négy évszak – Nyár, 3. Presto

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!