Jegyvásárlás

Program


SZÜLŐK ISKOLÁJA // Apakulcs

SZÜLŐK ISKOLÁJA // Apakulcs

Leendő és gyakorló szülőknek, nagyszülőknek, nevelőknek

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. október 19. szerda, 17:00

Hogyan kapcsolódhatunk szorosabban gyermekeinkhez?

Apaságunk az elvárások présében
Mire vágyik az apa és mire a gyermeke?
Hogyan lehetünk tudatosabbak, miközben úgy érezzük, hogy nem tudunk többet kifacsarni
magunkból?

„Ismerjük meg azt a három apai alapelvet, amelyet bármely élethelyzetben lévő apa, bármelyik gyermekével kapcsolatban használni tud a kapcsolódás érdekében! Feltérképezzük a szerszámosládánkat és rácsodálkozunk, mi minden van benne.”

Előadó: SÜVEGES GERGŐ újságíró, coach, kommunikációs tréner
Az előadást követően tapasztalatcsere, kedvezményes könyvvásár, dedikálás

Ajánlatunk


A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

Ajánló


éretlen komédia Ifj. Vidnyánszky Attila és Németh Nikolett szövege, valamint a társulat improvizációi alapján

Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!