Jegyvásárlás

Program


Vénusz nercben

Vénusz nercben

A történet középpontjában egy fiatal színésznő áll, aki egy színházi meghallgatásra érkezik. A darab, amelyet a rendező színpadra alkalmaz, egy 1870-ben íródott regény és azt feszegeti, hogy létezik-e olyan szerelem, amiért az ember képes teljesen feladni önmagát úgy, hogy rabszolgaként létezzen.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. december 4. szerda, 20:00

A Békéscsabai Jókai Színház és az Aradi Kamaraszínház koprodukciója

David Ives: Vénusz nercben
színmű
18 éven felülieknek

A történet középpontjában egy fiatal színésznő áll, aki egy színházi meghallgatásra érkezik. A darab, amelyet a rendező színpadra alkalmaz, egy 1870-ben íródott regény és azt feszegeti, hogy létezik-e olyan szerelem, amiért az ember képes teljesen feladni önmagát úgy, hogy rabszolgaként létezzen.

– A két főszereplő élete és a darab időközben összefonódik. Egyszer csak arra döbben a néző, hogy már nem is tudja, hogy a szereplők a darabot próbálják vagy a saját életükről beszélnek. Vonzalom alakul ki a színésznő és a rendező, a színpadra alkalmazó között, de két olyan karizmatikus egyéniség találkozik, akik valamilyen szinten kioltják egymást –  fogalmazott az előadás kapcsán Tege Antal rendező, aki hozzátette: az előadás címéből kiindulva a darabnak van egyfajta istennői szerepköre is, amely arra világít rá, hogy egy férfinak nem érdemes az istennőkkel szórakoznia.

A szereplők – Czitor Attila és Földesi Ágnes Villő – szerint az előadás nagyon komoly mondanivalókat tartalmaz, leginkább a szerelem árnyoldalaira fókuszál.

Vanda.............. Földesi Ágnes Villő
Tamás............. Czitor Attila

Súgó - Ügyelő - Rendezőasszisztens:Kiss Kata
Rendezte:Tege Antal

Fordította: Várady Szabolcs

Ajánlatunk


Exkluzív bundák, kacér nők, felajzott férfiak, és megannyi bonyodalom, ami lavinaként zúdul a szereplőkre. Mi kellhet még egy frenetikus bohózathoz? A Tisztelt Publikum, aki kiélvezi ennek a helyzetkomikumokkal keresztül-kasul átszőtt kalamajkának minden pillanatát.

A többszörösen Oscar-díjas filmdráma alaptörténetének monumentális színpadi feldolgozása Fila Balázs és Mucsi Zoltán főszereplésével.

Ajánló


A dzsungel könyve azon ritka produkciók egyike, mely mindenekelőtt az ifjúságnak szól, ám életmodell-jellege minden korosztály számára alapvető felismeréseket, élményeket,…

Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.

Művészetek Háza Gödöllő Helyszín: Színházterem Esemény kezdése: 2026. 03. 14. (szombat) 16.00

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!