VSZF 2013 (Debrecen) Jászai
A Debreceni Csokonai Színház vendégjátéka - Vidéki Színházak Fesztiválja.
Jászai Mari naplóiból és Borbély Szilárd A nagy Jászai című darabjából színpadra alkalmazta Galambos Péter és Kovács-Cohner Róbert.
A Debreceni Csokonai Színház vendégjátéka - Vidéki Színházak Fesztiválja.
Jászai Mari naplóiból és Borbély Szilárd A nagy Jászai című darabjából színpadra alkalmazta Galambos Péter és Kovács-Cohner Róbert.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2013. szeptember 7. szombat, 19:00
Humorral, fordulatokkal és váratlan csavarokkal teli történetük magával ragadó zenét, táncot és sziporkázó párbeszédeket kínál. Készüljön fel egy varázslatos estére..
Alföldi Róbert 2014-ben már rendezte a darabot. Akkor azt nyilatkozta, hogy ez a dráma a jövőről szól. Arról, hogy legyen jövőnk. És nem mindegy, hogy milyen, és hogyan születik. 2026 tavaszán ezek a kérdések ismét húsbavágóan aktuálisak.
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
Mozart csillapíthatatlanul szerelmes volt az életbe. Jöhetett minden, ami „bűnös”: bor, kártya, biliárd. Szenvedélye a zenei ornamentikákban is kifejeződött: burjánzó…
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!