
2021 Tanulmány a nőkről zfb
Mire vágynak a nők és mi történik, ha azt meg is kapják? Nos, akkor kiderül, hogy valóban mire is vágynak.
Mindezt egy zenés vígjátékba öltöztetni már ötlet szinten is parádés.
Mire vágynak a nők és mi történik, ha azt meg is kapják? Nos, akkor kiderül, hogy valóban mire is vágynak.
Mindezt egy zenés vígjátékba öltöztetni már ötlet szinten is parádés.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 19. September 2020 19:00
„A nők gyakran gondolják azt, hogy a férfiak ostobák. Hogy miattuk dúlnak háborúk a kontinenseken, és hogy az ő korlátoltságuk következtében drágák a ruhaanyagok. És hogy általában milyen más lenne az élet, ha nem nyüzsögne mindenütt az a sok férfi. De ha már belepték a földet, miért nem azért élnek, hogy megértsék a női lélek mélységeit?" – filozofál az író, aki tanulmányt ír nőkről.
S így gondolja az a három nő is, aki úgy dönt elég volt és ideje lapátra tenni a házas életet. Az elhatározás akkor lesz igazán érdekes, amikor a férjek a fenyegetőzést komolyan veszik és a csinos válóperes ügyvédnő láttán hajlanának is a dologra.
De mi történik, ha egy nő megkapja az élettől azt, amire vágyott?
Gyárfás Mikós forgatókönyvét átdolgozta Szabó Tamás.
A Zenthe Ferenc Színház, a Váci Dunakanyar Színház és a Soproni Petőfi Színház koprodukciója.
Az előadás az UMPA Ügynökség engedélyével kerül bemutatásra.
dalszerzők:
Wolf Péter, Varga Kálmán, Deák Tamás, Gyulai Gaál János, Hajnal István, Payer András, S. Nagy István, Fülöp Kálmán, Majláth Júlia, Fényes Szabolcs, Bacsó Péter, Szécsi Pál, Vadas Tamás, Varga Kálmán, Tomsits Rudolf, Ullmann Ottó, G. Dénes György, Tamássy Zdenkó, Dalos László
Szereplők:
Ágoston Péter
Bacsa Ildikó
Hajdu Tibor
Ozsgyáni Mihály
Kátai Kinga
Schlanger András
Gubik Petra
Tarpai Viktória / Házi Anita
Alkotók:
rendező | Kis Domonkos Márk (Jászai Mari-díjas)
dramaturg | Sényi Fanni
díszlet- és jelmeztervező | Pallós Nelli
koreográfus | Gulyás Anna
korrepetitor | Termes Rita
rendezőasszisztens | Nagy Sára, Kántor Zoltán
ügyelő | Verebélyi Zsolt
kellékes | Fajd Géza
súgó | Gyetvai Viktória
A 100 Tagú Cigányzenekar a világ legnagyobb és leghíresebb cigányzenekara 2025-ben ünnepli alakulásának 40 éves jubileumát!
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan egyszerű ez az elalvás esténként, annyi kérdés és annyi izgalmas történet foglalkoztatja a gyerekeket, pont mikor már aludni kellene.
Megérkezett a Margitszigeti Színház nagyszabású saját fejlesztésű sorozatának harmadik produkciója ismét, ismert és kedvelt sztártáncosok közreműködésével. (esőnap: augusztus 15.)
Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével.
3+ 90 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.