Jegyvásárlás

program


A púpos lovacska

A púpos lovacska

Johanna egy különleges, púpos lovacska, aki a körülötte lévő világot nem igazán ismeri. Azt például tudja, hogy a lovak nem tudnak beszélni, de ő bizony tud, és ez rendkívüli bonyodalmakat okoz a mindennapjaiban. Johanna egy nap elindul a nagyvilágba, ahol találkozik jóindulattal és rosszakarattal egyaránt. Szert tesz barátokra és végül megtalálja saját, igazi valóját.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Tirsdag, 19. Oktober 2021 11:00

VERES ANDRÁS - A PÚPOS LOVACSKA

Johanna egy különleges, púpos lovacska, aki a körülötte lévő világot nem igazán ismeri. Azt például tudja, hogy a lovak nem tudnak beszélni, de ő bizony tud, és ez rendkívüli bonyodalmakat okoz a mindennapjaiban. Édesanyjáról csak annyi emléke van, hogy elrepült a felhők közé, és most nagyon hiányzik neki. Szeret cirkuszosat játszani, ilyenkor azt képzeli, hogy ő maga is a magasban száll. Johanna egy nap elindul a nagyvilágba, ahol találkozik jóindulattal és rosszakarattal egyaránt. Szert tesz barátokra, szorult helyzetekből menekül, és végül megtalálja saját, igazi valóját.

Az előadást Varga Péter, a Ziránó Bábszínház alkotója rendezi – ezúttal nem vendégszínészekkel, hanem társulatunk tagjaival készítve mesét a legkisebbeknek.

Játsszák:
DÉZSI DARINKA
ILLYÉS ÁKOS
TÉNAI PETRA m.v.
TÓTH KÁROLY

Díszlettervező: BOLDIZSÁR ZSOLT                                 
Jelmeztervező: VÉBER TÍMEA
Zeneszerző: NYITRAI LÁSZLÓ                                
Dramaturg: KHALED-ABDO SZAIDA
                                                                                                                                                  
A rendező munkatársa: DEMETER ANNA
Rendező: VARGA PÉTER

Bemutató: 2020. augusztus 29., szombat 11 óra, Művész Stúdió

Az előadás az NKA támogatásával jött létre.

Aktuelt


2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

PÅ PLAKATEN


Zenés időutazás a ZsigmondLala Musical Studio amatőr csoportjával. A 80-as, 90-es, 2000-es évek zenéinek válogatásával.

A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.