
A szerelmes Chagall - Class Jazz Band
Horgas Eszter – Bálint András – Lőwenberg Dániel – Class Jazz Band koncert
Horgas Eszter – Bálint András – Lőwenberg Dániel – Class Jazz Band koncert
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. november 7. csütörtök, 19:00
Horgas Eszter fuvolaművész minden évben új és izgalmas zenei crossover produkcióval lepi meg közönségét. Műfaji határok nélkül hozza létre produkcióit, 2019-ben azonban a tőle megszokottnál is különlegesebb estet álmodott meg!
A múlt század legnépszerűbb újítói közül az egyik legegyedibb, Marc Chagall festőművész ihlette meg. A 97 évet élt zseni képei, hite, szerelme, élettörténete óriási lehetőséget kínáltak számára egy izgalmas, megható, fülbemászó és szívbemarkoló est létrehozására.
A mester életútját követve orosz, zsidó, francia, amerikai klasszikus és jazz zeneműveiből válogatott bravúros feldolgozásokat hallhat a közönség.
Az est különlegessége, hogy Chagall szerepében Bálint András Kossuth- és Jászai-díjas színművésszel találkozhatnak a nézők.
Az előadás hossza 90 perc.
A különleges hangulatú musicalremek hazai története során mindössze második alkalommal, eredeti koncepcióban került színre a Szegedi Szabadtéri Játékokon, és egy csapásra meghódította a közönségszívét. Nyáron Manderley újra kitárja kapuit a borzongásra, izgalmakra, romantikára és sodró dallamokra vágyók előtt!
A Liliom Produkció új musical bemutatója nem meglepő módon négy negyvenes gyerekkori barátnő (Alíz, Bella, Petra és Laura) viszontagságairól szól, akik egy Balaton-felvidéki villában töltik ,,lánybúcsújukat”.
"Mindig valami bajba kerülnek, mindig történik velük valami hihetetlen, kiszámíthatatlan, és mindig elrontják valahogy.”- vélekedik Mona, Alex és Simon párosáról…
Giuseppe Verdi AZ ÁLARCOSBÁL Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!