
Bridget Jones: Bolondulásig (Fábri)
Bridget Jones: Mad About the Boy
angol-amerikai romantikus vígjáték, 123 perc, 2025
magyar nyelven
Bridget Jones: Mad About the Boy
angol-amerikai romantikus vígjáték, 123 perc, 2025
magyar nyelven
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, March 16 2025 3:30PM
Rendező: Michael Morris
Szereplők: Renée Zellweger, Hugh Grant, Emma Thompson, Leo Woodal
Díszteremben angol nyelven, magyar felirattal
Fábri teremben magyar nyelven
A kétszeres Oscar-díjas Renée Zellweger visszatér abban a szerepben, amely meghatározta egy korszak romantikus hősnőit: a nőében, akinek utánozhatatlan viszonya az élethez és a szerelemhez újraértelmezett egy egész műfajt.
A sorozat negyedik részében Bridget újra egyedül van, négy éve megözvegyült, amikor Mark Darcy (az Oscar-díjas Colin Firth) meghalt egy humanitárius misszió közben Szudánban. Bridget így egyedülálló anyaként neveli a kilencéves Billyt és a négyéves Mabelt, és érzelmileg ingatag állapotban van, noha kap segítséget hű barátaitól, sőt, még egykori szeretőjétől, Daniel Cleavertől (Hugh Grant) is.
Barátai, Shazzer, Jude és Tom, kollégája, Miranda, az anyja és a nőgyógyásza, dr. Rawlings (az Oscar-díjas Emma Thompson) mind arra bíztatják, hogy találja meg útját az élet és a szerelem felé. Bridget tehát visszamegy dolgozni, sőt, még a randiappokat is kipróbálja, és hamarosan összeakad egy álmodozó, lelkes fiatalemberrel (Leo Woodall a Fehér lótuszból). Miközben a munka, az otthon és a szerelem között egyensúlyoz, Bridgetnek meg kell küzdenie a tökéletes iskolai anyukatársak kritikáival, az apját hiányoló Billy iránt érzett aggodalmaival, miközben kínos interakciókba keveredik fiának ultraracionális tanárával (az Oscar-jelölt Chiwetel Ejiofor). A szereplők közt ott van még az Oscar-díjas Jim Broadbent és a BAFTA-díjas Gemma Jones Bridget szüleinek szerepében, valamint egy új arc, Isla Fisher (Szemfényvesztők, A nagy Gatsby) aki Rebeccát, Bridget új szomszédját alakítja.
Bemutató dátuma: 2025.02.13.
Forgalmazó: UIP-Duna Film
A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A bemutató 2014 augusztusában a Szegedi Szabadtéri Játékokon, szeptemberben pedig a Madách Színházban volt.
Dumaszínház est
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.