Cigánykerék
Szakcsi Lakatos Béla - Csemer Géza
Cigánykerék
musical
több
Szakcsi Lakatos Béla - Csemer Géza
Cigánykerék
musical
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. május 27. péntek, 19:00
Harminc évvel ezelőtt mutatták be, születhetne akár ma is. A józsefvárosi Dankó tér 12. szám alatt, éppen filmet forgatnak az ötvenhatos disszidens színésznő, Miréna Lock életéről. Innen indul, utazik a múltba, játszódik a jelenben a fordulatokkal teli, muzsikával átszőtt, történet. Tehetségről, tékozlásról, elfogadásról és kirekesztésről, a kitörni akarás erejéről.
Szcenikus: Tompai Zsuzsa
Korrepetítor:Bíró Péter
Továbbá:Básti Andrea, Bolgovics Gergő, Holczinger Szandra, Kecskeméti Zsuzsi, Lerch Péter, Teubel Gábor
Ősbemutató! Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a különleges VoiceStation kórussal. Leander örökzöldjei eddig soha nem hallott kompozícióban a csodálatos Margitszigeti Szabadtéri Színpadon.
8:00 Kapunyitás 19:00 Dánielfy zenekar 20:30 Parno Graszt
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
2025-ös első 101 HANG koncert sikere után 2026-ban ismét színpadra lép Magyarországon a több mint 100 zenészt felvonultató produkció.
Az Elvált Nők Klubja - a kultfilmhez hasonlóan- egy fergeteges musical három nő történetéről, akik kénytelenek újra felépíteni saját életüket.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!