Csányi Sándor: Hogyan értsük félre a nőket 2.
vígjáték
vígjáték
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. július 26. szombat, 20:30
Sziasztok, megint én vagyok az, Guszti! Legutóbb a szülőszobán találkoztunk, ám ezúttal a munkahelyemen várlak titeket. Elhívtam 15 barátomat (véletlenül mindannyiunkat Gusztinak hívnak), hogy mondják el, mit gondolnak a gyereknevelésről, a házasságról, és minden másról.
Van élet a szülés után?
Meddig bírják a férfiak behúzni a hasukat, amikor egy fiatal lánnyal beszélgetnek?
Egy tízes skálán mennyit segít, ha anyuka odaköltözik hozzátok?
Meg lehet-e csalni valakit véletlenül?
Létezik-e vasárnapi ebéd húsleves, rántotthús és gyomorgörcs nélkül?
Illetve, hogy jobb ember lesz-e valaki, ha sokat mondják neki?
Gyertek el! Jó lesz!
Helyfoglalás érkezési sorrendben
A belépőjegy feljogosít a Liszt Művészház megtekintésére is.
A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.
Dr. Sárkány ügyvéd a válóperek specialistája, bármire kész egy jó perért, szenvedéllyel űzi szakmáját; de nemcsak a kliensek, hanem a háziak magánélete is viharos: cselédlányuknak kisbabája született, de lány nem hajlandó elárulni az apa kilétét.
Két generáció, két eltérő szemlélet. Kinek kell igazodnia a másikhoz? Ki fogja megérteni a másikat és hogyan? A Felső szomszédok egy szellemes, szerethető, ellenállhatatlan darab, amely minden generációnak megnyitja a szívét – túl azon, hogy elgondolkodtat minket a saját kapcsolatainkon.
A kérdés, mi a fontosabb: revansot venni a múltbeli csalódásért, vagy adni még egy utolsó esélyt a nagy Ő-nek?
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
Giacomo Puccini TOSCA Opera három részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!