Jegyvásárlás

program


Emberi bestiák (18 éven felülieknek!)

Emberi bestiák (18 éven felülieknek!)

Sorozatgyilkosok nyomában – Doszpot Péter és Antal Gábor exkluzív estje

 Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 28. Februar 2026 19:00

Kik is valójában a sorozatgyilkosok? Mi rejlik torzult lelkük mélyén, milyen motivációk fűtik őket a kegyetlen és bizarr tetteikhez? Hogyan gondolkodik egy pszichopata – és vajon gyógyítható-e? Milyen nyomozói kvalitások kellenek ahhoz, hogy a rendőrség rátaláljon a nyomukra? Van-e ellenszer ellenük, hibázhatnak-e ők is, segítve ezzel a lebukásukat?

Az esten Doszpot Péter, a volt kiemelt gyilkossági főnyomozó, és Antal Gábor, a tanácsadó szakpszichológus tárják fel a közönség előtt a sorozatgyilkosság sötét világát. Filmrészletek és valódi bűnügyi esetek segítségével mutatják be, miként fonódik össze a bűnüldözés és a pszichológia a 20. század és napjaink hírhedt hazai és nemzetközi ügyeiben.

Vajon szükséges-e gyermekkori trauma ahhoz, hogy valakiből sorozatgyilkos váljon? Mit mond a tudomány, és mit mesél a terepen szerzett tapasztalat? Egy este, ahol választ kaphatunk a legnyugtalanítóbb kérdésekre – két szakember, két nézőpont, egyedülálló élmény.

Fedezd fel velünk a sorozatgyilkosok világát – várunk szeretettel az előadáson!

Aktuelt


A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.

Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús. Annyira gyanús, hogy bele is hal. A gyilkos pedig közöttünk van, hölgyeim és uraim… és nem is biztos, hogy egyetlen áldozattal beéri.

PÅ PLAKATEN


Giuseppe Verdi TRAVIATA Opera két részben, olasz nyelven, magyar, angol felirattal

A parkoló igénybe vehető legkorábban az adott rendezvény napján, annak kezdete előtt másfél órával.

A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít…

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.