
Florian Zeller: A FIÚ (Bartók Színház)
dráma
dráma
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, June 04 2025 7:00PM
Anne váratlanul beállít a volt férjéhez, Pierre-hez azzal, hogy valami gond van kamaszfiukkal, Nicolasszal. Pierre megígéri, hogy segít. Nicolas átköltözik hozzá és új saládjához.
Csakhogy ebben a tipikus modern, elfoglalt, jómódú patchwork családban senkinek sincs elég türelme a kamaszkori depresszióval küzdő fiúhoz. Eszközeik sincsenek a probléma súlyának felismeréséhez, kezeléséhez.
Florian Zeller világhírű író művében Nicolas végig kiismerhetetlen: hol vádaskodó, hol tehetetlenül kétségbeesett kamasz, máskor megnyerő és szellemes, vagy éppen lelepleződő hazudozó. A darabban ugyanolyan hangsúlyt kap a fiút körülvevő felnőttek világa is. Hétköznapi szorongásaik, beteljesületlen vágyaik, bizonytalanságuk és jóhiszeműségük. A történet csendesen halad a végzete felé, a kérdés csupán az, mikor és hogyan fog kirobbanni a felgyülemlett feszültség.
Az előadások után beszélgetést tervezünk. A részvétel szabadon választott.
SZEREPOSZTÁS:
Pierre: Marton Róbert
Anne: Györgyi Anna
Sofia: Holecskó Orsolya
Nicolas: Csiby Gergely
Doktor: Kiss Attila
Ápoló: Bágyi Márton
ALKOTÓK:
Látványtervező: Rákay Tamás
Zeneszerző: Bánki Mihály
Fordította: Oláh Krisztina
Dramaturg: Hárs Anna
Súgó, kellékes: Siegrist Cecília, Zsifkov Anita
Rendezőasszisztens: Siegrist Cecília
Rendező: Dicső Dániel
(A Bartók Színház jegyárkedvezményeit csak személyesen a jegypénztárban vehetik igénybe.)
Florian Zeller: A fiú című művét az Agence DRAMA – Párizs (Franciaország) képviseli.
Magyarországi partner: Hofra Színházi és Irodalmi Ügynökség.
Az előadás időtartama 1 óra 50 perc szünet nélkül
Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével. Egy világgá ment riporter elképesztő élete és történetei, amelyekkel szeretné jobbá tenni mindenki életét! A Túl minden határon-est méltó folytatása a Föld minden pontjáról most Önökhöz érkezik!
Ha egy kis libabőrözésre vágyik, ezen a hangversenyen van a helye! E koncerten immáron hagyományosan megidézzük a Halloween-ünneppel kapcsolatosan felmerülő képzeteket: szörnyeket, boszorkányokat, ördögöket, vámpírokat, és minden apró és hatalmas rémséget, melyet az emberi fantázia képes volt megalkotni. Legyen a vendégünk ezen a borzongós estén, a libabőr garantált!
Egy letűnt korszak lenyomata, amely ma is érvényes tükröt tart elénk: hőseink áldozatok, megváltást keresők, megbocsátásra képtelen tévelygők, szerelemre vágyók, összeesküvők és megalkuvók. De mindegyikükben ott él a remény a szellem és lélek felemelkedésében.
A kérdés, mi a fontosabb: revansot venni a múltbeli csalódásért, vagy adni még egy utolsó esélyt a nagy Ő-nek?
The Garden of Lights will once again invite visitors to the magical world of a wonderful, cultic fairy tale in…
A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.