Jegyvásárlás

Program


Hamupipőke
8

Hamupipőke

Hamupipőke történetének több mint 400 változata ismert. Az első nyomai Egyiptomban tűnnek fel, majd megjelenik az ókori Rómában és a IX. századi Kínában is. A közismert mese tanulsága: a jó mindig elnyeri jutalmát. Romhányi József szellemes szövegével és Fényes Szabolcs kitűnő zenéjével a múlt század közepén megszületett a magyar változat is. Négytől tizenéves gyermekeknek, szüleiknek és nagyszüleiknek ajánljuk ezt az örökzöld mesét.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2012. május 12. szombat, 11:00

Szerző: Romhányi József, Fényes Szabolcs

Díszlettervező: Menczel Róbert

Jelmeztervező: Tordai Hajnal

Zenei vezető: Szilassy Nelly

Rendezőasszisztens: Zakar Ági



Rendező: Balázsovits Lajos



Hamupipőke, árva kislány - Losonci Krisztina

Ajánlatunk


Sahriár király szíve kővé dermedt – árulás és fájdalom zárta börtönbe a lelkét. Amikor elé vezetik Seherezádét, a rabnőt, minden megváltozik. A lány, hogy életét mentse, mesélni kezd.

Queen Symphonic a Budai Várban – 40 év után újra életre kel a legenda

A karneváli események koronája minden évben a Margitszigeti Szabadtéri Színpad mesés környezetében bemutatott gálaműsor, a külföldi és hazai táncegyüttesek közel 300 művészének egyedülálló, közös műsora, ahol jelen lesznek a FolKid gyermekfesztivál kiemelkedő csoportjai is.

Ajánló


~60' tánc 16+ English friendly Triggerek: stroboszkóp, füst, vaksötét, meztelenség, erős hanghatások.

zenedráma A Pintér Béla és Társulata valamint a Katona József Színház koprodukciója

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!