Jegyvásárlás

Program


Hang-ár

Hang-ár

A koncertek célja elsősorban a színpadi élmények általi zenei nevelés. Ezeken az alkalmakon Miskolc városának kórusaival, ifjú zenészeivel lépünk közösen színpadra. Ezáltal erősítjük az élő zenéhez való kötődést, a zenét tanuló gyermekek körében.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: január 23. kedd, 18:00

Hang-ár koncertsorozat

2014-ben indítottuk útjára Hang-Ár című hangversenysorozatunkat. A koncertek célja elsősorban a színpadi élmények általi zenei nevelés. Ezeken az alkalmakon Miskolc városának kórusaival, ifjú zenészeivel lépünk közösen színpadra. Ezáltal erősítjük az élő zenéhez való kötődést, a zenét tanuló gyermekek körében. A résztvevő fiatalok számára hatalmas lehetőség egy profi zenekarral
pódiumra lépni. A felkészülés, a próbák és a nagyközönség előtti fellépés mind-mind olyan típusú motiváció, ami arra sarkallja őket, hogy ha nem is választják a muzsikus hivatást, de mindenképp zenekedvelőkké és hangversenylátogatókká váljanak.

A program visszatérő vendégei az Egressy Béni és Erkel Ferenc Zeneiskola növendékei, a Lévay József Református Gimnázium Vegyeskara, a Fráter Kórus, a Fazekas Gyermekkar és a Fazekas Kicsinyek Kórusa, valamint a Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Magis Kórusa. A kórusok szereplése mellett szólisták is megcsillogtathatják tehetségüket, akár énekes, vagy hangszeres növendékek. A gyerekek által pedig elérjük a szülőket is, akik lehet, hogy egyébként nem koncertlátogatók, de a gyermeküket nagy büszkeséggel jönnek el meghallgatni a Hang-Ár koncertre.

 

Ajánlatunk


Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A bemutató 2014 augusztusában a Szegedi Szabadtéri Játékokon, szeptemberben pedig a Madách Színházban volt.

2021. augusztus 20-án nyílt meg az érdeklődők előtt a Budavári Palotában újjászületett Szent István-terem. Az államalapító Szent István királyunkról elnevezett helyiség a Budavári Palota a századforduló magyar iparművészetének csúcsteljesítménye volt. Az 1900-as párizsi világkiállításon nagydíjat nyert terem Hauszmann Alajos tervei alapján készült el, kialakításában a kor legjobb magyar művészei és iparosai vettek részt.

Ajánló


Dr. Csernus Imre önálló estjén a rá jellemző profizmussal és lényeglátással döbbent rá gondolkodásmódunk fricskáira, és állít fel bennünket említett…

Vincze Balázs művészeti vezető, rendező-koreográfus jól ismeri a polgári színházi hagyományokat kedvelő táncrajongók ízlését, kiválóan alkalmaz táncszínpadra ismert és közkedvelt…

Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével. Egy világgá ment riporter elképesztő élete…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!