Jegyvásárlás

program


Dato



“Hol a boldogság mostanában?” - teszi fel a kérdést Petőfi Sándor a népszerű versében, és felel is rá: ”Barátságos, meleg szobában.”
Ez a válasz a hűvös novemberben különösen aktuális, de legalább annyira Haragozó Teri valamikor ugyancsak közismert dala: ”Minden ember boldog akar lenni.” Akikkel az októberi előadáson együtt gondolkodtunk a sztoikus filozófiai irányzatnak a –  Covid-járvány óta sok helyen ismét divatba jött – problémakezelésre vonatkozó ajánlatairól, talán érdekesnek és hasznosnak találják, ha a többi közt ebből az irányból is igyekszünk megközelíteni a boldogság nagyon szerteágazó témáját. Persze ezt is, mint minden témánkat,  a mindennapok gyakorlatának közegében és példáival. Mert nem a filozófia a témánk, hanem mindnyájunk mindennapi élete, amelyben tennünk kell és tehetünk is a boldogságunkért. Mit és hogyan? Éppen erről lesz szó. És még az is előfordulhat, hogy már berepült hozzánk a boldogság madara, csak nem vesszük észre.

PÅ PLAKATEN


Mint hagyományosan minden szezonban, Gryllus Vilmos idén is többször, többféle műsorral lép fel a Borbáth Rendezvényszervezés keretei között!

Egy maszkabálon sok-sok különös alakot rejtenek a jelmezek. Róluk énekel Gryllus Vilmos.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.