Jegyvásárlás

Program


Jean-Marie Chevret: Amazonok – Három év múlva - Náray E.,Auksz É.,Györgyi A.,Ozsgyáni M.,Varga Á.,
7

Jean-Marie Chevret: Amazonok – Három év múlva - Náray E.,Auksz É.,Györgyi A.,Ozsgyáni M.,Varga Á.,

A Rózsavölgyi Szalonban három évig játszottuk nagy sikerrel Jean-Marie Chevret Amazonok című darabját. A Franciaországban és a világ sok országában is nagy sikert aratott darabnak végre megszületett a folytatása is, amely három évvel előre repíti a nézőt az időben.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. július 2. péntek, 19:30

Az Amazonok három női főszereplője: Martine-, a középkorú háziasszony, akit a férje elhagyott egy huszonéves szőkeségért, Micky, a könyörtelen üzletasszony, aki keménységével elriasztja magától a férfiakat, és a bolondos Annie, aki elveszítette az állását, és reménytelenül próbál legalább egy férfit találni, aki önmagáért szereti őt, Martine hatalmas párizsi lakásában él afféle női kommunában, amazonként: semmi főzés, mosogatás, lábborotválás, sem versengés a férfiakért. E zárt közösségbe egyetlen férfinak van bejárása, a Martine emeleti manzárdszobáját bérlő meleg képzőművésznek, Loïc-nak, aki öccsként, fiúként tartja a lányokban a lelket, ha arra van szükség, és pirongatja meg őket, ha úgy érzi, rászolgáltak. Ebbe a közösségbe érkezik Guillaume, Martine-ék barátnőjének fia, aki egy szerelmi csalódásból lábadozik, és az ő megjelenésével vége a nyugalomnak. Megindul a versengés Guillaume kegyeiért, akinek végül Loïc nyeri el a szívét, a három nő pedig félig mulatva, félig bosszankodva telepszik le a kanapéra, kedvenc romantikus filmje elé. 

Három évvel később kedvezőbb szelek járnak: Martine boldogan él argentin szerelmével, Pablóval, aki három évvel korábban toppant az életébe: ahogy Loïc mondja: „visszatalált a gyökereihez”, főz, mos, vasal, és boldogan engedi át magát Pablo dédelgetéseinek. Annie  időközben férjhez ment egy idős milliomoshoz, aki tényleg önmagáért szerette őt, de sajnos hamar meghalt, rengeteg pénzt hagyva Annie-ra, aki bolondosabb (de tisztánlátóbb), mint valaha, és az egyik furcsa holmit vásárolja a másik után. Guillaume és Loïc a felső szinten turbékolnak, az álomlakásukat építgetik, tökéletes boldogságukat nem zavarja meg semmi.

De hol van Micky? Miért nem érik el soha? Miért kerüli őket? És tényleg olyan tökéletes minden? Tényleg mindnyájan beeveztek a boldogság révébe?

Sok meglepetés vár még a nézőre, mire választ kap ezekre a kérdésekre. 

Az előadás Jean-Marie CHEVRET engedélyével jött létre. Magyarországi jogok: Hofra Színházi és Irodalmi Ügynökség.

 

Szereplők: Náray Erika, Györgyi Anna, Auksz Éva, Ozsgyáni Mihály, Varga Ádám, Sztarenki Pál

Fordító: Tótfalusi Ágnes

Díszlet: Szarka János, Enyvvári Péter

Jelmez: Kiss Fabióla

Rendezőasszisztens: Sütő Anikó

Rendező: Szarka János

Bemutató: 2018. december 13.

Az előadást 16 éven fellüli nézőinknek ajánljuk!

Ajánlatunk


1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

Csányi Miklós kulturális menedzser új tájházat nyit meg Szabadszálláson, mely alkalomból sorsdöntő kérdésre kell választ adnia. Döntésének következtében kalandos utazásra indul lelkiismeretének útvesztőjében. Az útvesztő végén újabb választás elé kényszerül – hogy jól választ-e, avagy sem, döntsék el Önök!

1716. Temesvár. Savoyai serege ostrom alá veszi az utolsó török kézen maradt magyar várat. Ahmed pasa és lánya Szófia menekülőre fogják, kincseiket Botsinkay Gáspár birtokán ássák el. Menekülés közben Szófiát elsodorja az ár, őt a jóságos cigányasszony, Cafrinka találja meg és neveli fel. Botsinkay Gáspárt tömlöcbe vetik, fiát, Jónást vándorcigányok veszik pártfogásba. Az időközben daliás legénnyé növekedő nemes úrfi visszatér szülőföldjére azzal a céllal, hogy visszaszerezze apja birtokát, amelyet a kapzsi kormányzó, Feuerstein lovag és cselszövő szolgája, Puzzola is kiszemelt magának… Dargay Attila nagysikerű rajzfilmje után most musical formában is bemutatkozik Szaffi és Jónás szerelmi története. Felejthetetlen színházi élmény az egész család számára, tele fülbemászó dalokkal és szívet melengető pillanatokkal.

Ajánló


Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.

Zorán tripla koncertre invitálja közönségét 2026. február 21-én és 22-én a Budapest Kongresszusi Központba. Kiváló zenésztársaival áll színpadra, ahol a…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!