Kippkopp karácsonya
Kippkopp lélekmelengető ünnepi kalandja kicsiknek és nagyoknak – karácsonyi ajándékmese szívhez szóló dalokkal, izgalommal átkötve, szeretetbe csomagolva.
több
Kippkopp lélekmelengető ünnepi kalandja kicsiknek és nagyoknak – karácsonyi ajándékmese szívhez szóló dalokkal, izgalommal átkötve, szeretetbe csomagolva.
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. december 7. szombat, 16:00
Marék Veronika Kippkopp a hóban, Kippkopp és a többiek, Kippkopp karácsonya c. meséi nyomán a bábszínpadi változatot írta: Szilner Olivér
Kippkopp, Kippkopp
te gesztenyesrác,
Kippkopp, Kippkopp
egy új mese vár!
Egy reggel Kippkopp különleges látványra ébred: a hatalmas fenyves hófehérbe öltözött!
Ám a téli táj nem csak vidámsággal teli, a kis gesztenyefiú egy didergő, éhező Cinkére bukkan a hóban. Kippkopp útnak indul, hogy hűvös szeleken és fagyos tájakon átkelve diót keressen kis barátjának, ám ennél sokkal többet talál: házikót, csodafát, ünnepet, karácsonyt.
Alkotók:
Látvány: Csonka Erzsébet
Zene: Mészáros Pancsa és Nagy József
Asszisztens, ügyelő: Nánási Ágnes
Rendező: Szilner Olivér
Szereplők:
Kippkopp, gesztenyesrác – Sóvári Csaba
Cinke, kóbor kalauz; Mérges Mókus –Bábinszki Ágnes
KisCsillag, trubadúr – Mészáros Pancsa
Korosztály: 3+
Az előadás hossza: 40 perc
2026 április 30-án a RaM ArT Színház egy különleges, zárt körű rock koncertnek ad otthont, kivételesen ide most te is bejuthatsz, ahol a MR ZSOLT és Rudy Cardenas együtt lép színpadra.
Itt mindenki fellép, aki látszik a sötétben! A Willany Leó nagykorú! 18. évadunkban is elsősorban szerdánként találkozunk – immár a MU Színház Káva termében, és kicsit korábban, 20:30-tól. A rendszeres improvizációs esteken továbbra is a táncosok, zenészek és nézők közösségét igyekszünk építeni és megtartani. Emellett új kutatásba is kezdünk, tematikus estekkel készülünk, lesz új bemutatónk, workshopjaink és más közösségi programjaink is. Fiatalos lendülettel, horizontális működéssel, fejlődő szakmai háttérrel, elképesztő kitartással, rengeteg humorral és szeretettel várunk újra mindenkit.
A 2025/26-os évadban ismét Kecskeméten lesz látható a Beugró színpadi változata!
Dumaszínház est
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!