Jegyvásárlás

program


Príma Donnák - Rost Andrea

Príma Donnák - Rost Andrea

Príma Donnák + 1 Hős
ROST ANDREA
Ünnepi gálaest magyar és angol felirattal

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Fredag, 07. Februar 2025 20:00

Az 1988/89-es évadban újították fel az Erkel Színházban Gounod közel 80 éven keresztül pihentetett dalművét, a Rómeó és Júliát. Szűcs Márta után a „második Júlia” a rendező Gulyás Dénes partnereként – szokatlan módon – egy zeneakadémiai növendék, Rost Andrea volt. A bemutatkozást hatalmas siker követte, ám igen gyorsan az is világossá vált, hogy a rendszerváltozás után már szinte képtelenség egy ilyen tehetséget az OPERÁ-hoz kötni. Rost útja a Bécsi Staatsoperbe vezetett, ahol néhány apróbb szerepet követően az együttes egyik oszlopa lett. Bécs után London, Milánó és New York operaházainak kapui is szélesre tárultak a magyar szoprán előtt. Rost Andrea az elmúlt másfél évtizedben ismét szorosabbra fűzte a művészi köteléket Magyarországgal. A koloratúr repertoárt fokozatosan maga mögött hagyva, sikeresen debütált Verdi-, Puccini- és Leoncavallo-szerepekben is.

Aktuelt


A Gyengénlátók Általános Iskolája, EGYMI és Kollégiuma fennállásának 70. évfordulóját jubileumi gálaesttel ünnepli. Az országos felvételi körzetű intézmény közel 90 gyengénlátó tanuló számára biztosít speciális pedagógiai környezetet, ahol a tanulás mellett az önálló élethez szükséges készségek fejlesztése is kiemelt szerepet kap. Az ünnepi esten diákok és pedagógusok közösen lépnek színpadra zenés, verses, táncos és prózai produkciókkal, miközben a jótékonysági gála bevételét – a Kovács Csongor Alapítvány a Gyengénlátó Gyermekekért közreműködésével – a tanulók közösségi programjainak, kirándulásainak és élményeinek támogatására fordítják. Műsorvezető: Szemenyei János

Az özvegy Lord Meldrum öccsével, anyósával, két lányával éli a húszas évek Londonjának felső tízezer-beli életét. A kényelmüket szolgáló szakácsnő, az inas, a komornyik, a szobalány legalább olyan színes egyéniség, mint a ház urai.

8:00 Kapunyitás 19:00 Dánielfy zenekar 20:30 Parno Graszt

PÅ PLAKATEN


A humorral átszőtt zenés mesejáték manapság különösen aktuális, hiszen hány és hány „szingli királylány” várja a mesebeli herceget..

A táncolható ritmusok, a kiváló énekesek és a mindent elsöprő hangulat garantálják, hogy ez az este tökéletes legyen!

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.