Jegyvásárlás

program


Ray Cooney: Funny Money

Ray Cooney: Funny Money

Szeretnél gazdag lenni? Otthagyni a dögunalmas állásod? Elköltözni mondjuk Barcelonába? Ahol végre egész álló nap napozhatsz a tengerparton, miközben egy jéghideg cuba libret szürcsölgetsz? Nos, Császár András pontosan ezt tervezi tenni azok után, hogy véletlenül talál kétmillió eurót a hármas metrón.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Onsdag, 15. Januar 2025 19:00

Kár, hogy a rendőrök, a maffiózók, a barátai, és a felesége nem osztoznak András kitörő örömében.

Ray Cooney: Funny Money

Szereposztás
Császár András........................................ Tihanyi-Tóth Csaba/Hujber Feri
Császár Andrásné Gabriella..................... Varga Iza/Kondákor Zsófi
Vili taxis..................................................... Gangxsta Zolee/Gombás Ádám/Hujber Feri
Vahúr Gábor.............................................. Urmai Gábor
Mányoki Dominik....................................... Gombás Ádám/Hujber Feri
Szőnyi Betti............................................... Gyebnár Csekka/Kondákor Zsófi
Szőnyi Zsolti...............................................Harmath Imre
Járókelő..................................................... Gombás Ádám/Incze  József/Kárász Zénó

Alkotók
Író: Ray Cooney
Fordító: Benedek Albert
Rendező: Horváth Csaba
Díszlet, jelmez: Győri Gabriella
Szcenikus: Harmati István
Rendezőasszisztens: Stelczer Tímea
Zeneszerző: Oliver W. Horvath

 

Aktuelt


A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba

Tóth Péter A Szépség és a Szörnyeteg Ősbemutató

PÅ PLAKATEN


Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.