Jegyvásárlás

program


SUB.LAB.PRO / Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre: Új bemutató / Premier

SUB.LAB.PRO / Vadas Zsófia Tamara - Vass Imre: Új bemutató / Premier

Bemutatkozik a SUB.LAB.PRO új csapata! A nemzetközi, fiatal táncosokból álló ensemble első munkáját Vadas Zsófia Tamara és Vass Imre, a nagy sikerű game changer előadások alkotói koreografálják, tehát a váratlan fordulatok és meghökkentő elemek borítékolhatóak!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 18. Oktober 2025 20:00

A SUB.LAB.PRO Ensemble Program egy 9 hónapos kreatív platform pályakezdő táncosok számára. Professzionális társulati munkakörnyezetet imitálva kreatív alkotások réven teljes eszköztárat kínál az Ensemble táncosainak a művészeti területen való boldoguláshoz. A képzés során 4 (ebben az évadban 5!) különböző koreográfus készít egész estés előadást a táncosoknak, a kész munkát pedig a Trafó Nagyszínpadán mutatja be a társulat.

60' tánc
English friendly

Támogatók: SUB.LAB.PRO

Aktuelt


A Garden of Lights a 2025/26-os szezonban ismét egy csodás, kultikus mese varázslatos világába invitálja a látogatókat a budapesti Füvészkertbe. A különleges fény és multimédia-kiállítás idei témája nem más, mint az örök gyerek, Pán Péter története.

Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.

BÚÉK Erkel! Óriási szilveszteri show-val búcsúztatja 2025-öt az ERKEL Az ország legnagyobb színházi szilveszteri bulijával búcsúztatja a 2025-ös évet az idén megalakult Erkel Színház. A BÚÉK Erkel! látványos showelemekkel, közös játékokkal és igazi sztárparádéval vár mindenkit. A BÚÉK Erkel! december 30-án este, 31-én pedig délután és este is hívja egy közös évbúcsúztatóra az érdeklődőket. Az Erkel művészei mellett Korda György és Balázs Klári is csatlakozik az év utolsó ünnepi pillanataihoz.

PÅ PLAKATEN


Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a…

A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.