Jegyvásárlás

program


Szarvasbőgés az Őrjegben

Szarvasbőgés az Őrjegben

Az Őrjeg a Duna egykori medrében kialakult hatalmas mocsárvilág maradványa. A környező területek gazdag nagyvad állománnyal rendelkeznek. Nyár végén, ősz elején megkezdődik a szarvasbikák nászra hívó hangja: a szarvasbőgés. A túra során kis szerencsével ennek is fültanúi lehetünk, majd az éjszaka további titokzatos hangjaival ismerkedünk.

 Læs mere

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 07. September 2024 17:30

Találkozó: 17:30 óra, Császártöltés-Kiscsala, egykori Csala csárda parkoló az 54-es számú főút mellett
Megközelítés: Google Maps: 46.458786, 19.192314
Információ, jelentkezés: Jelentkezni kizárólag online jegy vásárlása esetén lehet, a jegyet kérjük a túravezetőnek a helyszínen bemutatni (max. 30 fő)

Táv: 3,5 km
Időtartam: 2-3 óra
Túravezető: Agócs Péter

Információ:

Akinek van távcsöve, fényképezőgépe feltétlenül hozza magával!
Szúnyog- és kullancsriasztó javasolt
Kutyát hozhatok-e: erre a túrára nem lehet kutyát hozni.
A túrával kapcsolatos kérdésekkel keresse a túravezetőt: Agócs Péter, agocsp@knp.hu, +36 30 488 4587

Aktuelt


Sokféleképpen lehet tisztelegni a száz éve született Miles Davis emléke előtt, de kevesen mondhatják el magukról, hogy testközelből élték át a Miles-varázst, és a játszótársaként kaptak tőle örök érvényű útravalót.

Carl Orff CARMINA BURANA Szcenikus kantáta eredeti nyelveken, magyar, angol és eredeti felirattal

PÅ PLAKATEN


Érzelmekkel teli, romantikus történet szerelemről, veszteségről és újrakezdésről.

Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.