Történelmi vásár Aquincumban
Történelmi Vásár Aquincumban
2024-ben is Történelmi Kézműves Vásár és Hagyományőrző Találkozó Aquincumban!
Történelmi Vásár Aquincumban
2024-ben is Történelmi Kézműves Vásár és Hagyományőrző Találkozó Aquincumban!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 06. April 2024 10:00
A multikorszakos rendezvény most is fergeteges történelmi hangulattal, változatos programokkal és hamisítatlan történelmi kézműves forgataggal várja a látogatókat.
Részletes program: http://www.aquincum.hu/
BEMUTATÓ: 2025. augusztus 8. ELŐADÁSOK: 2026. július 10., 11., 17., 18. tervezett esőnapok: július 12., 19.
A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
romantikus vígjáték két részben
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.