Jegyvásárlás

Program


Variációk egy rablásra
5

Variációk egy rablásra

Két színész egy korokon és műfajokon átívelő, fiatalos, lendületes előadással, rekeszizmokat nem kímélve, számos színházi formanyelven keresi a választ arra a mindent eldöntő kérdésre, hogy mi történt aznap este!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Thursday, March 13 2025 7:30PM

Benedek Dániel – Egressy G. Tamás:
VARIÁCIÓK EGY RABLÁSRA

„2019-ben egy férfi egészen furcsa bűncselekményt követett el Újpesten. Elkezdett követni egy ____________ az Újpest-központ metrómegállótól egészen az _______________ utcáig, ahol hirtelen _____________ , mire a ____________ és _____________ a táskáját. A férfi _____________ a táskát és _____________ vele. Pár perccel később azonban valami különös dolog történhetett benne, mert ___________ az idős ________, ___________ a földről, majd ______________."

Előadásunk ezt a megtörtént, és igencsak különös történetet járja körül(belül).

Két színész egy korokon és műfajokon átívelő, fiatalos, lendületes előadással, rekeszizmokat nem kímélve, számos színházi formanyelven keresi a választ arra a mindent eldöntő kérdésre, hogy mi történt aznap este!

Szereplők:
Tar Dániel
Törő Gergely Zsolt

Ügyelő: HUGYECZ VIVIEN / T-LAFOREST CSABA
Rendezőasszisztens: FÜLÖP ANGÉLA

Our offer


Bruscon (Alföldi Róbert), a Nemzet Színésze, kis társulatával vendégjátékra érkezik. Az új és ismeretlen helyen azonban szinte mindennel baja van. És csak pár óra van az előadás kezdéséig.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.